بایگانی دسته‌ی: برنامه نویسی وب - ajax

مقالات آموزشی

کدام دیزاین پترن ها در برنامه نویسی معروف هستند؟

تعدادی از این دیزاین پترن ها بشدت پرکاربرد هستند و شاید در اکثر پروژه ها مجبورباشید ازاین دیزاین پترن ها استفاده کنید که در این مقاله آنها را معرفی میکنیم.

عملکرد ابزار NET Object Allocation.

NET Object Allocation Tool.سورس لینک را پشتیبانی می‌کند این اجازه را می‌دهد هنگام رفتن به سورس،همه سورس فایل‌ها را دریافت کنید و می ببینید allocationها کجا هستند حتی اگر در کد شما نباشند.

ارسال فایل با ajax

در این مقاله قصد داریم نحوه ارسال فایل با ajax را آموزش دهیم.همچنین برای سمت سرور نیر با asp.net core فایل ها را دریافت می کنیم.

ارسال اطلاعات با ajax

در این آموزش ما یک صفحه ارسال دیدگاه برای ارسال اطلاعات با ajax همانند آن چیزی که از سایت باگتو در پایین همین مقاله مشاهده می کنید طراحی و پیاده سازی میکنیم.

آموزش ajax با jquery

برای سادگی کار با ajax می توانیم آن را با jquery به کار ببریم. کتابخانه jquery شامل شیش متد برای ارسال درخواست های ajax است که این متدها از شئ XMLHttpRequest از JavaScript استفاده می کنند.

آشنایی با ajax

Ajax مخفف Asynchronous Javascript and XML می باشد. که از آن برای برقراری ارتباط با سرور بدونه رفرش شدن صفحه وب استفاده می شود، که باعث عملکرد بهتر سایت و تجربه بهتری برای کاربر می باشد.