در پیش نمایش 2، Visual Studio 2022 چه ویژگی هایی ارائه شده است؟

در پیش نمایش 2، Visual Studio 2022 چه ویژگی هایی ارائه شده است؟

پیش‌نمایش 2،Visual Studio 2022منتشر شده است!

ما از اینکه انتشار پیش‌نمایش دومVisual Studio 2022را اعلام می‌کنیم، هیجان‌زده هستیم. پیش‌نمایش 1 اولینVisual Studio64 بیتی بود که مقیاس‌پذیری بهبودیافته‌ای را ارائه می‌داد.با آغاز پیش‌نمایش 2، بر ارائه توانایی‌های جدید در زمینه‌های بهره‌وری شخصی و تیمی، توسعه مدرن و نوآوری مداوم متمرکز شده‌ایم.در این بلاگ چند مورد از قابلیت‌های جدیدVisual Studio 2022را نشان می‌دهیم. می‌خواهیم آن را دانلود کرده و امتحان کنید، نظر خود را به ما بگویید و با بازخورد خود در شکل‌گیری نسخه اصلی بعدیVisual Studioبه ما بپیوندید.

Developing for everyone(توسعه برای همه)

در مایکروسافت، مأموریت ما، قدرت دادن به هر فرد و هر سازمانی بر روی زمین برای دستیابی بیشتر می‌باشد.ما در تیمVisual Studioمتعهد هستیم که این مأموریت را برای توسعه دهندگان انجام دهیم.اولین پیش‌نمایشVisual Studio 2022شامل فونت جدید Cascadia Codeاست که خواندن آن آسان‌تر است. در پیش‌نمایش دوم، در حال بهبود قابلیت استفادهVisual Studioبرای همه با استفاده از آیکون‌های آپدیت شده هستیم که واضح‌تر و آسان‌تر تشخیص داده می‌شوند.

 


visualstudio/visual-studio

 

 

درحالی‌که پیش‌نمایش 1 فقط به زبان انگلیسی در دسترس بود، پیش‌نمایش 2 کاملاً لوکالیزه (بومی‌سازی) شده، شما می‌توانید از میان بیش از ده زبان یکی را انتخاب کنید: انگلیسی، چینی (ساده شده) ، چینی (سنتی) ، چکی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، لهستانی، پرتغالی (برزیل) ، روسی، اسپانیایی و ترکی.

Developing modern apps(توسعه اپ‌های مدرن)

وجود اپلیکیشن‌ها و توسعه‌دهندگانی که سازنده آنها هستند برای موفقیت شرکت‌ها در سراسر جهان حیاتی هستند و بیزینس‌ها هم انتظار بیشتری از اپلیکیشن‌ها به‌عنوان بخشی از تحول و دگرگونی دیجیتال خود، دارند.راه برآورده کردن این انتظارات، ساخت اپلیکیشن‌ها با آخرین تکنولوژی‌هاست.

Visual Studio 2022هم ابزاری برای کمک به پشتیبانی از اپلیکیشن‌های موجود شما دارد و هم ابزارهایی برای کمک در ایجاد اپلیکیشن‌های جدید.

در نهایت، هدف ما ایجاد موفقیت برای شما، بیزینس و مشتریان شما می‌باشد.پیش‌نمایش 2 با آخرین ورژن(v143)ابزار ساختC ++ارائه می‌شود که سازگاری باینری با سایر ابزارهای 14xدارد. این ابزارها، هم باVisual Studioو هم با نصب کننده مستقلBuild Toolsدر دسترس هستند. به‌روزرسانی اپ‌هایC ++با استفاده از جدیدترین ویژگی‌هایC ++ 20بایدfriction-free(بدون اصطکاک) باشد.علاوه بر بهترین مکان برای توسعه مدرن Windows appsباC ++، ما در حال افزودن قابلیت‌هایی هستیم کهVisual Studioرا به بهترین مکان برای ساخت برنامه‌هایcrossplatform(چند سکویی) تبدیل کنیم.با پیش‌نمایش 2، قابلیت‌هایcrossplatform(چند سکویی) خود را گسترش داده‌ایم، یکپارچه‌سازی جدیدCMakeو هدف‌گذاری یکپارچه و مطلوب را برای  WSL2بدون نیاز به پیکربندی دستی اضافه کرده‌ایم. برای توسعه دهندگان .NET، Visual Studio 2022مکانی برای ساخت موج بعدی اپ‌های  crossplatform(چند سکویی) با.NET MAUIوBlazorخواهد بود.

Personal and team productivity(بهره‌وری شخصی و تیمی)

همان‌طور که در بلاگVisual Studio 2022 visionدرباره آن صحبت کردیم، یک زمینه مهم برای ما، ارائه ویژگی‌های ابتکاری است که تحول و دگرگونی در توسعه ایجاد کند.با شروع پیش‌نمایش 2 ، قابلیت‌های جدید بهره‌وری را درVisual Studioمشاهده می‌کنید.به‌عنوان توسعه‌دهنده، بیشتر وقت ما برای ساخت اَپ ها، صرف تغییرات تکراری و اجرای اپلیکیشن برای بازرسی این تغییرات است. این فرایند زمان‌بر و ناامیدکننده است، انجام ساده‌ترین تغییر ممکن است چند دقیقه طول بکشد.پیش‌نمایش 2 تجربه‌های جدیدLive  Preview را برایXAMLوweb appsارائه می‌دهد.شما می‌توانید تغییرات تکراری را در اپلیکیشن خود در ویرایشگر ایجاد کنید و تفاوت را فوراً مشاهده کنید.زمانی که فقط می‌خواهید با یک یا دو پیکسل به چیزی اشاره کنید، دیگر مجدداً کامپایل و اجرا نمی‌شود.

 

visual-studio-2022

Web Live Previewجدید، نسل بعدی طراحان وب برای  ASP.NET  است.ابزارهایی را برای دسترسی بیشتر به طراحی وب اضافه می‌کند و می‌توانید تغییراتی را که در IDE ایجاد می‌کنید حتی با کنترل‌های متصل به داده مشاهده کنید. علاوه بر کاهش اصطکاک در چرخه ویرایش / دیباگ برای عناصر طراحی با Live Preview ، Visual Studio دارای قابلیت‌های جدیدی است که به شما کمک می‌کند به طور مؤثرتری دیباگ (اشکال‌زدایی) کد کنید. Force Run ، یک فرمان دیباگ جدید است که اپلیکیشن شما را در یک نقطه خاص، بدون توجه به هر نقطه توقف (breakpoint)یا استثنا اجرا می‌کند. Force Run برای خارج شدن از حلقه‌هایی (loops) که دارای نقاط توقف هستند عالی است.

visual-studio-2022

 

نوآوری در نوک انگشتان شماست

بخش بسیار مهم دیگری از چشم‌انداز ما برایVisual Studio 2022بازکردن قفل پتانسیل شما به‌عنوان یک توسعه‌دهنده باقابلیت‌های کاملاً نوآورانه است.

در پیش‌نمایش 1 ،IntelliCode whole line completionرا که به طور خودکار کد را هم‌زمان با یک خط کامل تکمیل می‌کند، ارسال کردیم و با پیش‌نمایش 2 ، در حال به‌روزرسانیHot Reloadحاوی پشتیبانی از اپ‌هایC ++هستیم.

باHot Reload، می‌توانید پروژه‌هایC ++یا.NETرا هنگام اجرای اپلیکیشن ویرایش کنید.در بسیاری از موارد، می‌توانید بدون ایجاد توقف در برنامه، تغییرات کد را اعمال کنید.برای استفاده ازHot Reloadدر برنامه در حال اجرا، دکمه " Apply code changes" را در نوارابزار انتخاب کنید

.

visualstudio/visual-studio

 

چگونه به‌پیش نمایشVisual Studio 2022کمک کنیم؟

در دوره پیش‌نمایش، استفاده ازVisual Studio 2022 Preview 2برای همه رایگان است.پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش را دانلود و استفاده کنید دقیقاً مانند استفاده از .Visual Studio 2019 

 

 

 

 


جدیدترین ویدئوهای آموزشی

در بخش TV باگتو، آموزش های کوتاه و جدید را مشاهده نمایید

1 نظرات
  • عکس پروفایل بهنام در سایت باگتو
  • |
  • ارسال شده توسط : بهنام
  • |
  • زمان : 1400/05/05

خیلی عالی به نظر میرسه

اون قابلیت هات کدش واقعا ی چیز کاربردی باید باشه چون واقعا وقت من گرفته میشه برای تغییرات جزییبرای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید
ورود به حساب کاربری ثبت نام

x "🌹🪴 نوروزتان پیروز 🌱🌷💐فروش ویژه نوروزی در تاریخ 6ام تا 8ام فروردین 🌻😍🌹"